SYGMA BONUS – NOWY PROGRAM RABATOWY SYGMA BANKU I WSPIERAJĄCA GO KAMPANIA REKLAMOWA

W poniedziałek 20 czerwca ruszyła nowa kampania reklamowa Sygma Bank.
Promuje ona najnowaszy program rabatowy dla wszystkich posiadaczy Kart Kredytowych Sygma Bank.

Nowy program rabatowy nosi nazwę Sygma Bonus i opiera się na możliwości korzystania z wachlarza rabatów- te największe wynoszą nawet do 40%! Posiadasz kartę kredytwoą Sygma Bank? Możesz korzystać z rabatów u Partnerów Sygma Bonus, którymi w chwili obecnej są: 5aSec, AB Foto, Almatur, Axa Direct, Cefarm Białystok, Delta Sport, Electroworld, Highland, Lacoste, Leśne Runo, Masterwash, MixElectronics, Pizza Dominium, Tagomago, Yasumi . Docelowo Sygma Bonus ma gromadzić kilkudziesięciu Partnerów dzięki czemu posiadacze kart kredytowych Sygma Bank będą mieli szeroki  dostęp do atrakcyjnych promocji i rabatów.
Przykładowa zniżka np. w Electro World przy płatności kartą kredytową wynosi 5%,

Sygma Bank pragnie podkreślić misję swojego działania i dzięki takim Programom jak Sygma Bonus naprawdę pomaga w zakupach i czyni je jeszcze  przyjemniejszymi! Nie musisz nic robić, Żżeby dołączyć dkorzystać z ofert w ramach o programu Sygma Bonus wystarczy, że będziesz miał kartę Sygma Bank.. Już dziś możesz wybrać się na zukupy z kartą kredytową Sygma Bank i poznać moc zniżek, rabatów i skorzytsać z niepowtarzalnych okazji!

Programowi Sygma Bonus towarzyszy intensywana kapmania reklamowa, której głównym bohaterem jest nasz Avatar. Robot Sygma koncentruje się na ludzkich potrzebach i zachęca do korzystania ze zniżek na zakupy w wielu sieciach handlowych.

Lubisz promocje, zniżki, rabaty? Jesteś klientem Sygma Bank i posiadasz naszą kartę kredytową? Wejdz na stronę www.sygmabonus.pl, i  i wyszukaj rabat dla siebie! Wystarczy, że wybierzesz województwo i miasto w którym chcesz się udać na zakupy a na stronie wyświeltli się lista sklepów, w których czekaj zniżki przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Wszystkie informacje na temat Sygma Bonus i korzyści u poszczególnych Partnerów są dostępne na stronie internetowej stworzonej specjalnie na potrzeby programu –
www.sygmabonus.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © SygmaBank 2011